az-ubytovani.info Penzion Marie Magdalenka ubytovanie Zamberk

Penzion Marie Magdalenka ubytovanie Zamberk

Penzion Zamberk Marie Magdalenka Rodinný penzión Marie Magdalenka leží v podhorí Orlických hôr na okraji obce Helvíkovice neďaleko mesta Žamberk. Obcí Helvíkovice prechádza cesta I.triedy č.11 smer Hradec Králové - Ostrava. Penzión Mária Magdalenka je vhodný využívať na celoročnú rodinnú rekreáciu, aj pre ubytovanie firemných zamestnancov.

Penzion Žamberk ubytovanie Marie Magdalenka izby a služby :
Rodinný penzión Marie Magdalenka Vám ponúka kompletné ubytovanie apartmánového typu (dve obytné izby, kuchyňa, kúpeľňa, WC, chodba) s vlastným vchodom. K relaxácii a odpočinku tu môžete využiť aj novo vybudovanú fínsku saunu alebo parnú kúpeľ priamo v objekte. Hostia majú k dispozícii príjemné vonkajšie posedenie na záhrade, gril, ohnisko, v letnom období bazén s priemerom 3,6 m. Priľahlá záhrada je ideálna pre vyžitie Vašich detí, prípadne aj Vašich psích miláčikov, ktorí tu môžu krásne chvíle prežívať s Vami úplne zadarmo. Parkovanie Vašich vozidiel je zabezpečené priamo pri penzióne Marie Magdalenka.

Ubytovanie Žamberk penzión Marie Magdalenka stravovanie :
Možnosť vlastného varenia a prípravy pokrmov v kuchyni so všetkým potrebným vybavením. Po dohode Vám zabezpečia raňajky. Ak sa Vám nechce po vydarenom výlete alebo celodennom pobyte ešte variť môžete navštíviť najbližšiu reštauráciu v obci cca 600m.

Žamberk ubytovanie penzión Marie Magdalenka okolie :
Na dohľad od penziónu uvidíte pretekať rieku Divoká Orlice. Okoliu dominuje malebná krajina s nádychom podhorí Orlických hôr. Tunajší svieži vzduch Vám dodá novú energiu do života, ktorú môžete potom odovzdať aj Vašim priateľom a najbližším.

Podorlicko - Žamberecko športové možnosti :
Turistická oblasť Orlické hory a Podorlicko Vám ponúka športové vyžitie pre chvíle odpočinku pri letnej dovolenke. Vodnú rekreáciu umožňuje veľké množstvo rybníkov, riek a kúpalísk. Na vybraných vodných plochách možno prevádzkovať vodné športy ako napríklad prechádzky na loďkách, potápanie, rafting a windsurfing. V krásnej prírode Podorlicka a Žamberecka môžete rybárčiť alebo sbierať huby.

Vyhliadkové lety Vám za priaznivého počasia umožní pozorovať malebnú krajinu Orlických hôr z vtáčej perspektívy. Za nepriaznivého počasia môžete navštíviť kryté bazény alebo využiť ponuky ďalších športových zariadení, v ktorých nájdete tenisové kurty, golf, minigolf, fitness centrá, kolky, bowling, sauny, soláriá, squash alebo ihrisko na volejbal a iné.

Vybavenie penziónu Marie Magdalenka :
KUCHYŇA - krbové kachle, elektrický sporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou, kuchynská linka s riadom, rádio, stôl s posedením. IZBA 1 -2 lôžka, televízor, SAT. IZBA 2 -2 lôžka + 1 prístelka. KÚPEĽŇA-vaňa so sprchou a umývadlom, WC-samostatné. Ceny za ubytovanie sa pohybujú od 250 Kč / osoba / noc, dieťa do 3 rokov zadarmo.
Penzion Zamberk Marie Magdalenka - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Zamberk Marie Magdalenka - k dispozícii letná terasaPenzion Zamberk Marie Magdalenka - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Zamberk Marie Magdalenka - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Zamberk Marie Magdalenka - Izby s vlastnou toaletouPenzion Zamberk Marie Magdalenka - v izbach je telefon